Hakkımızda

Biz Hisar Coşkun İnşaat ailesi olarak, hem bugünü, hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli “Kente Kimlik Katan Yaşam Alanları” inşa ediyoruz.

HİSAR COŞKUN İNŞAAT olarak ilkemiz; 1993 Yılından beri çevreye duyarlı, yaşam kalitesini yükseltecek, işlevsel ve estetik bağlamda ülkemizin refahına sonsuz önem verecek, güvenli yaşam alanları oluşturmak en büyük arzumuzdur. insan odaklı doğaya saygılı, mimari ve teknolojide üst düzeyi yakalamış konutları öncelikle sosyal ,sportif ve kültürel olarak geleceğe taşımayı görev bildik. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır.

Gerek proje, gerekse şantiye konusunda dinamik genç ve deneyimli, inşaat alanında tecrübeli bir kadroyu bünyesinde barındıran hisar coşkun inşaat hızlı, güvenli ve kaliteli inşaat üretimi ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır. Başta seferihisar, sığacık, balçova gibi İzmir’in gözde bölgelerinde proje üreten hisar coşkun inşaat tüm projelerinde lüksün sınırlarını zorluyor.

İzmir’in en lüks ve en prestijli konut projelerinin altına 30 yılı aşkın süredir gururla imza atan hisar coşkun inşaat, İzmir’in en gözde ve popüler yerlerine yatırım yapmaya devam ediyor.

HİZMETLERİMİZ

 

Konut

Villa

Proje

Tasarım